Terug naar hoofdinhoud

Inloggen SBR Manager

Het licentienummer kan gevonden worden op de factuur, of opgevraagd worden bij de Helpdesk. Het emailadres en wachtwoord zijn dus specifiek voor het inloggen in SBR.

Op het e-mailadres waarmee de gebruiker is geregistreerd, zijn twee e-mailberichten toegestuurd:

  • Een is de bevestiging van de registratie, hierin moet de registratie geaccepteerd worden. Dit kan door op de link in de e-mail te klikken.
  • Het tweede bericht wordt toegestuurd na acceptatie van de registratie. Hierin wordt het wachtwoord toegestuurd. Dit wachtwoord kan aangepast worden in de SBR Manager, maar dit kan pas na de eerste keer inloggen. 

Zodra de gebruiker alle informatie heeft, kan deze inloggen. Om in te kunnen loggen, is het noodzakelijk om alle drie de velden in te vullen.

De eerste keer dat er geklikt wordt op SBR Mgr, zal het inlogscherm hieronder getoond worden:

Inloggegevens SBR kwijt?

Het e-mailadres, wachtwoord of licentienummer kwijt? Het e-mailadres en licentienummer kan opgevraagd worden via onze helpdesk. Het wachtwoord kan opnieuw aangevraagd worden via https://mijn.sbrwebmanager.nl  en te kiezen voor Reset Wachtwoord. Volg de instructies die in de e-mails gemeld worden.

Hoofdscherm SBR Manager

Zodra er is ingelogd wordt onderstaand scherm getoond:
Vanuit het Menu linksboven worde de volgende opties weergegeven:

Vragen of ondersteuning nodig?

Heeft u na het lezen van bovenstaande handleiding nog vragen? Neem gerust contact op met onze klantenservice.