Terug naar hoofdinhoud

Journaliseren en herrubriceren

Binnen Balance Base kunt u (voorafgaande) journaalposten of herrubriceringen invoeren. De functionaliteit is exact hetzelfde, maar u kunt aparte lijsten uitdraaien van de twee opties.

Journaalcode
Wij adviseren u de journaalcode te gebruiken voor een daadwerkelijke journaalpost die u normaliter in uw financieel pakket zou uitvoeren. Alvorens u een journaalpost maakt, dient u te controleren of de betreffende  rekeningnummers aanwezig zijn in het overzicht van de grootboekrekeningen.

Herrubriceren
De herrubricering gebruikt u voor de uitsplitsing van bijvoorbeeld aanschafwaarde inventaris, investeringen en cumulatieve afschrijvingen.

De correcties worden weergegeven in de kolommen voor journaalposten en herrubriceringen.

Aanmaken journaalposten/herrubriceringen

  1. Klik op de optie ‘Maak boekingen’ in het beginscherm van Balance Base
  2. Kies voor bestaand of nieuw afhankelijk of u wilt bewerken of aanmaken.

Vragen of ondersteuning nodig?

Heeft u na het lezen van bovenstaande handleiding nog vragen? Neem gerust contact op met onze klantenservice.