Software instellen voor 2023
Het instellen van Pro Managment Software voor een nieuw jaar is niet moeilijk, maar omdat u dit niet regelmatig doet, is het wellicht fijn om deze kennis even 'op te frissen'. In dit artikel treft u een video over het instellen van de factuurnummer prefix, een video over het aanpassen van het tarief van medewerkers en een handleiding voor het aanpassen van het licentiebestand. Zo hebt u alles vlot alles ingesteld en kunt u volop aan de slag met 2023!
Factuurnummer prefix instellen
Met de module PM Invoice kunt u direct vanuit PM Record factureren. Wist u dat u zelf uw factuursjablonen kan aanpassen tot in de kleinste details? We laten in deze video zien, hoe u de nummerreeks van uw facturen zelf kunt instellen met een gekozen prefix en volgnummer.
Uurtarief medewerker wijzigen
Mogelijk wijzigen de tarieven van uw administratiekantoor dit jaar door hogere kosten. Wij laten u in deze korte instructie zien hoe u de tarieven automatisch kunt laten wijzigen vanaf een gekozen datum. Het instellen is eenvoudig met onze handige facturatiemodule PM Invoice.
Licentiebestand updaten
Een nieuw jaar betekent nieuwe licentiesleutels. Omdat u deze handleiding vaak maar één keer per jaar uitvoert hebben we de handleiding voor u opgefrist. Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op. De licentiesleutels komen beschikbaar na het voldoen van de factuur. Download de handleiding hier!